Berker K1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde polarwit - A50402255 - afbeelding 1
Berker K1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde polarwit - A50402255 - afbeelding 2
Berker K1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde polarwit - A50402255 - afbeelding 3

Berker K1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde polarwit 66.021.51

Artikelnummer: A50402255

  • Contactdoos
  • Berker
  • Type Inbouw 2-voudig randaarde polarwit K1
  • 66.021.51
  • 8711332292255

Vanaf 1 € 24,27 per stuk 5,15 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Contactdoos

  • Merk Berker

  • Type Inbouw 2-voudig randaarde polarwit K1

  • 66.021.51

  • 8711332292255

  • 2-voudig

  • Met randaarde

  • Berker K1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde polarwit 66.021.51 kopen?

  • Berker Wandcontactdoos 2-voudig met randaarde en meer Schakelmateriaal inbouw en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 66.021.51
Alternatief artikelnummer leverancier 6602151
EAN artikel 8711332292255
Intrastat CBS code 8536699099
Artikel ID N10941257
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Berker
Productclassificatie Elektra - Schakelmateriaal - Schakelmateriaal inbouw - Wandcontactdoos 2-voudig met randaarde
Productgroep Contactdozen
Productsoort Contactdoos
Type Inbouw 2-voudig randaarde polarwit K1
Minimum besteleenheid 1 stuk
Kleur Polarwit

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3