Baggerman slangklem Hercules met klauwen 1/2 inch 22-29 mm 6305022029
Artikelnummer: A50052059
- Slangklem
- Baggerman
- Type Slangklem met zekerheidsklauwen
- 6305022029
- 4030477103252
Vanaf 1
€ 8,66 per stuk
0,46 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Slangklem
-
Merk Baggerman
-
Type Slangklem met zekerheidsklauwen
-
6305022029
-
4030477103252
-
Geschikt voor assemblage van luchtkoppelingen DIN 3238 met borgrand
-
Tweedelig, met losse tongen
-
Materiaal: Gietijzer
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6305022029 |
| EAN artikel | 4030477103252 |
| Intrastat CBS code | 73259910 |
| Artikel ID | N10064592 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangklemmen - Slangklem |
| Productgroep | Klemmen |
| Productsoort | Slangklem |
| Type | Slangklem met zekerheidsklauwen |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht per eenheid | 0,145 kg |
| Norm | DIN 20039 B |
| Minimale klembereik | 22 mm |
| Maximale klembereik | 29 mm |