Baggerman slangklem gietijzer DIN 20039 A 2-delig 39-49 mm met losse tongen voor slang 1.1/4 inch 6300039049
Artikelnummer: A50050812
- Slangklem
- Baggerman
- Type Slangklem gietijzer
- 6300039049
- 4030477036949
Vanaf 1
€ 11,83 per stuk
0,62 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Slangklem
-
Merk Baggerman
-
Type Slangklem gietijzer
-
6300039049
-
4030477036949
-
Geschikt voor assemblage van luchtkoppelingen DIN 3238
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6300039049 |
| EAN artikel | 4030477036949 |
| Intrastat CBS code | 73259910 |
| Artikel ID | N10064013 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Baggerman |
| EAN leverancier | 4030477000001 |
| Merk | Baggerman |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangklemmen - Slangklem |
| Productgroep | Klemmen |
| Productsoort | Slangklem |
| Type | Slangklem gietijzer |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Omschrijving kort | Tweedelig, met losse tongen |
| Gewicht per eenheid | 0,248 kg |
| Norm | DIN 20039 a |
| Materiaal | Gietijzer |
| Minimale klembereik | 39 mm |
| Maximale klembereik | 49 mm |