Yale deurdranger 1022V 7225979
Artikelnummer: A19502080
- Deurdranger
- Yale
- Type 1022V
- 7225979
- 8714002445012
Vanaf 1
€ 95,56 per stuk
31,85 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Deurdranger
-
Merk Yale
-
Type 1022V
-
7225979
-
8714002445012
-
Lichte instelbare deurdranger
-
Gegoten aluminium behuizing
-
Compact ontwerp
-
Eenvoudige montage met sjabloon
-
Getest op 100.000 cycli
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 7225979 |
| EAN artikel | 8714002445012 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10061398 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Assa Abloy |
| EAN leverancier | 8713515999005 |
| Merk | Yale |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Deurdranger |
| Type | 1022V |
| Model | 1022V |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Met standaard arm |
| Kleur | Zilver |
| Maximaal deurgewicht | 80 kg |
| Maximaal deurbreedte | 1100 mm |
| Sluitkracht | Instelbaar |