Wera 335 zaagsnede sleuf schroevendraaier elektriciën kling 1x5.5x300 mm 05008060001
Artikelnummer: A227400639
- Schroevendraaier zaagsnede
- Wera
- Type 335
- 05008060001
- 4013288003362
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel
Beschrijving
-
Schroevendraaier zaagsnede
-
Merk Wera
-
Type 335
-
05008060001
-
4013288003362
-
335 Zaagsnede Schroevendraaier, Electriciën Kling
-
Sleufschroevendraaier kling voor de elektricien
-
Meercomponenten Kraftform-handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
-
Met Take it easy tool finder: Kleurcodering op profiel en maatcode
-
Met zeskantwegrolbescherming tegen wegrollen
-
Nicromat
-
Hoogwaardige Kraftform Plus-schroevendraaier met kling voor elektriciens
-
Meervoudige Kraftform Plus-handgreep om prettig en ergonomisch verantwoord te kunnen werken en blaren en schuurplekken te voorkomen
-
Harde gripzones voor een hoge werksnelheid, zachte gripzones voor een hoge draaimomentoverdracht
-
Take it easy-toolfinder met kleurcodering op profiel en maatcode - voor het eenvoudig en snel vinden van het benodigde gereedschap
-
Zeskantige wegrolbescherming verhindert telkens wegrollen op de werkplek
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 05008060001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5008060001 |
| EAN artikel | 4013288003362 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10114262 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Wera Werkzeuge |
| EAN leverancier | 4013288000002 |
| Merk | Wera |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Schroevendraaiers - Schroevendraaiers - Schroevendraaier zaagsnede |
| Productgroep | Kraftform Plus-Serie 300 |
| Productsoort | Schroevendraaier zaagsnede |
| Type | 335 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Greeplengte | 98 mm |
| Klingbreedte | 5,5 mm |
| Klingdikte | 1,0 mm |
| Klinglengte | 300 mm |
| Klinglengte (in inch) | 12 inch |
| Klingbreedte (in inch) | 7/32 inch |
| Klingdiameter | 5,5 mm |