Wera 3335 zaagsnede sleuf schroevendraaier RVS 0.6x3.5x100 mm 05032002001
Artikelnummer: A227401409
- Schroevendraaier zaagsnede
- Wera
- Type 3335
- 05032002001
- 4013288107336
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel
Beschrijving
-
Schroevendraaier zaagsnede
-
Merk Wera
-
Type 3335
-
05032002001
-
4013288107336
-
3335 Zaagsnede-schroevendraaier, RVS
-
RVS schroevendraaier voor sleufschroeven
-
Meercomponenten Kraftform-handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
-
Met Take it easy tool finder: Kleurcodering op profiel en maatcode
-
Met zeskantwegrolbescherming tegen wegrollen
-
Hoogwaardige Kraftform Plus-schroevendraaier van RVS
-
Al het RVS gereedschap van Wera wordt vacuümijsgehard en beschikt daardoor over de vereiste hardheid en vastheid voor de schroefwerkzaamheden
-
Industrieel gebruik is zonder enige beperking mogelijk
-
Meerdelige Kraftform-handgreep voor snel en veilig werken
-
Zeskantige wegrolbescherming verhindert telkens wegrollen op de werkplek
-
Met greepcodering om het gereedschap sneller te kunnen vinden en sorteren
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 05032002001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5032002001 |
| EAN artikel | 4013288107336 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10115729 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Wera Werkzeuge |
| EAN leverancier | 4013288000002 |
| Merk | Wera |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Schroevendraaiers - Schroevendraaiers - Schroevendraaier zaagsnede |
| Productgroep | Kraftform schroevendraaier RVS |
| Productsoort | Schroevendraaier zaagsnede |
| Type | 3335 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Greeplengte | 81 mm |
| Klingbreedte | 3,5 mm |
| Klingdikte | 0,6 mm |
| Klinglengte | 100 mm |
| Klinglengte (in inch) | 4 inch |
| Klingbreedte (in inch) | 9/64 inch |
| Klingdiameter | 3,5 mm |