Wera 3334 zaagsnede sleuf schroevendraaier RVS 1.2x8x175 mm 05032006001
Artikelnummer: A227401413
- Schroevendraaier zaagsnede
- Wera
- Type 3334
- 05032006001
- 4013288107374
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel
Beschrijving
-
Schroevendraaier zaagsnede
-
Merk Wera
-
Type 3334
-
05032006001
-
4013288107374
-
3334 Zaagsnede-schroevendraaier, RVS
-
RVS schroevendraaier voor sleufschroeven
-
Meercomponenten Kraftform-handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
-
Met Take it easy tool finder: Kleurcodering op profiel en maatcode
-
Met zeskantwegrolbescherming tegen wegrollen
-
Met lasertip, RVS tegen vliegroest
-
Hoogwaardige Kraftform Plus-schroevendraaier van RVS
-
Al het RVS gereedschap van Wera wordt vacuümijsgehard en beschikt daardoor over de vereiste hardheid en vastheid voor de schroefwerkzaamheden
-
Industrieel gebruik is zonder enige beperking mogelijk
-
De Lasertip-punt grijpt zich vast in de schroefkop en voorkomt wegglijden uit de schroefkop
-
Meerdelige Kraftform-handgreep voor snel en veilig werken
-
Met Take it easy tool finder: Kleurcodering op profiel en maatcode
-
Zeskantige wegrolbescherming verhindert telkens wegrollen op de werkplek
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 05032006001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5032006001 |
| EAN artikel | 4013288107374 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10115726 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Wera Werkzeuge |
| EAN leverancier | 4013288000002 |
| Merk | Wera |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Schroevendraaiers - Schroevendraaiers - Schroevendraaier zaagsnede |
| Productgroep | Kraftform schroevendraaier RVS |
| Productsoort | Schroevendraaier zaagsnede |
| Type | 3334 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Greeplengte | 112 mm |
| Klingbreedte | 8,0 mm |
| Klingdikte | 1,2 mm |
| Klinglengte | 175 mm |
| Klinglengte (in inch) | 7 inch |
| Klingbreedte (in inch) | 5/16 inch |
| Klingdiameter | 7,0 mm |