Wallebroek Mi Satori 00.4333.90 deurgreep Elegant 155 mm messing gepolijst gelakt W0100.4333.90
Artikelnummer: A25003066
- Deurgreep Elegant
- Mi Satori
- 00.4333.90
- W0100.4333.90
- 8718281350180
Vanaf 1
€ 17,30 per stuk
0,91 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Deurgreep Elegant
- Merk Mi Satori
- Type 00.4333.90
- Model Elegant
- W0100.4333.90
- 8718281350180
- Materiaal: messing
- Afwerking: gepolijst gelakt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0100.4333.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0100433390 |
| EAN artikel | 8718281350180 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Mi Satori |
| Productgroep | Deurgrepen |
| Productsoort | Deurgreep |
| Type | 00.4333.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Elegant |
| Maat | a: 80 mm - b: 130 mm - c: 32 mm |
| Totale hoogte | 32 mm |
| Lengte inwendig | 80 mm |
| Lengte uitwendig | 130 mm |