Wallebroek Cardea 50.4302.90 deurgreep Regal glans chroom-mat nikkel W2250.4302.90
Artikelnummer: A25003108
- Deurgreep Regal glans-chroom-mat nikkel gelakt
- Cardea
- 50.4302.90
- W2250.4302.90
- 8718281354751
Vanaf 1
€ 71,88 per stuk
3,78 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Deurgreep Regal glans-chroom-mat nikkel gelakt
- Merk Cardea
- Type 50.4302.90
- Model Regal
- W2250.4302.90
- 8718281354751
- Wordt geleverd inclusief bevestigingsmiddelen, uitsluitend enkelzijdig te monteren, nooit gaten in de deur boren zonder greep
- Materiaal: messing
- Afwerking: glans chroom-mat nikkel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W2250.4302.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W2250430290 |
| EAN artikel | 8718281354751 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Deurgrepen |
| Productsoort | Deurgreep |
| Type | 50.4302.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Regal |
| Totale hoogte | 67 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Rozet diameter | 50 mm |
| Lengte uitwendig | 200 mm |
| Rozet afmeting | 10 mm |