Wallebroek Cardea 50.2403.55 sleutelrozet Pierra messing glans nikkel W1150.2403.55
Artikelnummer: A25003733
- Sleutelrozet Pierra-Block
- Cardea
- 50.2403.55
- W1150.2403.55
- 8718281026108
Vanaf 1
€ 20,46 per paar
1,08 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Sleutelrozet Pierra-Block
- Merk Cardea
- Type 50.2403.55
- Model Pierra Block
- W1150.2403.55
- 8718281026108
- Materiaal: messing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W1150.2403.55 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W1150240355 |
| EAN artikel | 8718281026108 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Sleutelrozetten |
| Productsoort | Sleutelrozet |
| Type | 50.2403.55 |
| Eenheid | Paar |
| Model | Pierra Block |
| Afwerking | Glans nikkel |
| Schild dikte | 8 mm |
| Hartmaat | 25 mm |
| Rozet afmeting | 47 mm |
| Rozet afmeting 2 | 47 mm |