Wallebroek Cardea 50.2401.57 cilinderrozet Taps messing glans chroom W2150.2401.57
Artikelnummer: A25003529
- Cilinderrozet Taps
- Cardea
- 50.2401.57
- W2150.2401.57
- 8718281043747
Vanaf 1
€ 15,74 per paar
0,83 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Cilinderrozet Taps
- Merk Cardea
- Type 50.2401.57
- Model Taps
- W2150.2401.57
- 8718281043747
- Materiaal: messing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W2150.2401.57 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W2150240157 |
| EAN artikel | 8718281043747 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Cilinderrozetten |
| Productsoort | Cilinderrozet |
| Type | 50.2401.57 |
| Eenheid | Paar |
| Model | Taps |
| Afwerking | Glans chroom |
| Schild dikte | 10 mm |
| Hartmaat | 38 mm |
| Rozet afmeting | 50 mm |