Wallebroek Cardea 50.0020.46 deurkruk gatdeel rechts Seno op rozet messing gepolijst gelakt W0150.0020.46R
Artikelnummer: A25002178
- Gatdeel rechts op rozet Seno
- Cardea
- 50.0020.46
- W0150.0020.46R
- 8718281008708
Vanaf 1
€ 33,67 per stuk
1,77 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Gatdeel rechts op rozet Seno
- Merk Cardea
- Type 50.0020.46
- Model Seno
- W0150.0020.46R
- 8718281008708
- Materiaal: messing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0150.0020.46R |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0150002046R |
| EAN artikel | 8718281008708 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Gatdeel rechts op rozet |
| Type | 50.0020.46 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Seno |
| Afwerking | Gepolijst gelakt |
| Kruk lengte | 132 mm |
| Kruk afmeting | 25 mm |
| Rozet afmeting | 51 mm |
| Rozet dikte | 10 mm |