Wallebroek Cardea 50.0019.46 deurkruk gatdeel rechts Organi op rozet messing gepolijst gelakt W0150.0019.46R
Artikelnummer: A25002382
- Gatdeel rechts Organi
- Cardea
- 50.0019.46
- W0150.0019.46R
- 8718281008661
Vanaf 1
€ 33,67 per stuk
1,77 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Gatdeel rechts Organi
- Merk Cardea
- Type 50.0019.46
- Model Organi
- W0150.0019.46R
- 8718281008661
- Materiaal: messing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0150.0019.46R |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0150001946R |
| EAN artikel | 8718281008661 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Gatdeel rechts |
| Type | 50.0019.46 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Organi |
| Afwerking | Gepolijst gelakt |
| Kruk lengte | 134 mm |
| Kruk afmeting | 21 mm |
| Rozet afmeting | 50 mm |
| Rozet dikte | 10 mm |