Wallebroek Cardea 50.0004.46 deurkruk gatdeel rechts Spada op rozet messing mat chroom W2350.0004.46R
Artikelnummer: A25002145
- Gatdeel rechts op rozet Spada mat chroom
- Cardea
- 50.0004.46
- W2350.0004.46R
- 8718281051292
Vanaf 1
€ 41,91 per stuk
2,21 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Gatdeel rechts op rozet Spada mat chroom
- Merk Cardea
- Type 50.0004.46
- Model Spada
- W2350.0004.46R
- 8718281051292
- Materiaal: messing
- Afwerking: mat chroom
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W2350.0004.46R |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W2350000446R |
| EAN artikel | 8718281051292 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Gatdeel rechts op rozet |
| Type | 50.0004.46 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Spada |
| Kruk lengte | 138 mm |
| Kruk afmeting | 18 mm |
| Rozet afmeting | 50 mm |
| Rozet dikte | 11 mm |