Wallebroek Cardea 50.0003.46 deurkruk gatdeel links Veloce op rozet messing mat chroom W2350.0003.46L
Artikelnummer: A25002146
- Gatdeel links op rozet Veloce mat chroom
- Cardea
- 50.0003.46
- W2350.0003.46L
- 8718281051247
Vanaf 1
€ 34,93 per stuk
1,84 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Gatdeel links op rozet Veloce mat chroom
- Merk Cardea
- Type 50.0003.46
- Model Veloce
- W2350.0003.46L
- 8718281051247
- Materiaal: messing
- Afwerking: mat chroom
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W2350.0003.46L |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W2350000346L |
| EAN artikel | 8718281051247 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Gatdeel links op rozet |
| Type | 50.0003.46 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Veloce |
| Schild dikte | 10 mm |
| Kruk lengte | 130 mm |
| Hartmaat | 38 mm |
| Rozet afmeting | 51 mm |
| Kruk hoogte | 65 mm |