Wallebroek Cardea 50.0001.46 deurkruk gatdeel links Vivere op rozet messing glans chroom-mat nikkel gelakt W2250.0001.46L
Artikelnummer: A25002148
- Gatdeel links op rozet Vivere glans-chroom-mat nikkel gelakt
- Cardea
- 50.0001.46
- W2250.0001.46L
- 8718281045406
Vanaf 1
€ 27,16 per stuk
1,43 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Gatdeel links op rozet Vivere glans-chroom-mat nikkel gelakt
- Merk Cardea
- Type 50.0001.46
- Model Vivere
- W2250.0001.46L
- 8718281045406
- Op ronde vastdraaibare, geveerde rozetten
- Wordt geleverd inclusief bevestigingsmiddelen
- Materiaal: messing
- Afwerking: glans chroom-mat nikkel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W2250.0001.46L |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W2250000146L |
| EAN artikel | 8718281045406 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Cardea |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Gatdeel links op rozet |
| Type | 50.0001.46 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Vivere |
| Schild dikte | 10 mm |
| Kruk lengte | 130 mm |
| Hartmaat | 38 mm |
| Rozet afmeting | 50 mm |
| Kruk hoogte | 65 mm |