Wallebroek 86.8151.90 valgreep Giglio ijzer roest W7586.8151.90
Artikelnummer: A25003713
- Valgreep Giglio diameter 115x37 roest
- Wallebroek
- 86.8151.90
- W7586.8151.90
- 8718281877595
Vanaf 1
€ 11,12 per stuk
0,59 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Valgreep Giglio diameter 115x37 roest
- Merk Wallebroek
- Type 86.8151.90
- Model Giglio
- W7586.8151.90
- 8718281877595
- Wordt geleverd zonder bevestigingsmiddelen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W7586.8151.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W7586815190 |
| EAN artikel | 8718281877595 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Meubelbeslag |
| Productsoort | Valgreep |
| Type | 86.8151.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Giglio |
| Breedte | 37 mm |
| Materiaal | IJzer |
| Afwerking | IJzer roest |
| Hartmaat | 64 mm |
| Lengte uitwendig | 115 mm |