Wallebroek 86.6984.90 middensteun vlak 38,1 mm messing gepolijst ongelakt W0286.6984.90
Artikelnummer: A25000702
- Middensteun vlak gepolijst ongelakt
- Wallebroek
- 86.6984.90
- W0286.6984.90
- 8718281931723
Vanaf 1
€ 45,39 per stuk
2,39 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Middensteun vlak gepolijst ongelakt
- Merk Wallebroek
- Type 86.6984.90
- W0286.6984.90
- 8718281931723
- Materiaal: messing
- Afwerking: gepolijst ongelakt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0286.6984.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0286698490 |
| EAN artikel | 8718281931723 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Roedesystemen |
| Productsoort | Middensteun |
| Type | 86.6984.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | - |
| Breedte | 29 mm |
| Hart hoogte | 60 mm |
| Roede maat | 38,1 mm |
| Rozet diameter | 58 mm |