Wallebroek 86.6980.90 muurflens 38,1 mm messing gepolijst ongelakt W0286.6980.90
Artikelnummer: A25000695
- Muurflens gepolijst ongelakt
- Wallebroek
- 86.6980.90
- W0286.6980.90
- 8718281931686
Vanaf 1
€ 18,27 per stuk
0,96 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Muurflens gepolijst ongelakt
- Merk Wallebroek
- Type 86.6980.90
- W0286.6980.90
- 8718281931686
- Materiaal: messing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0286.6980.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0286698090 |
| EAN artikel | 8718281931686 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Roedesystemen |
| Productsoort | Muurflens |
| Type | 86.6980.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | - |
| Totale hoogte | 27 mm |
| Roede maat | 38,1 mm |
| Afwerking | Gepolijst ongelakt |
| Rozet diameter | 75 mm |