Wallebroek 86.6936.90 eindsteun vlak 25,4 mm RVSM A2 W5286.6936.90
Artikelnummer: A25005644
- Eindsteun vlak mat geborsteld
- Wallebroek
- 86.6936.90
- W5286.6936.90
- 8718281931426
Vanaf 1
€ 19,12 per stuk
1,01 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Eindsteun vlak mat geborsteld
- Merk Wallebroek
- Type 86.6936.90
- W5286.6936.90
- 8718281931426
- Materiaal: RVS A2
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W5286.6936.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W5286693690 |
| EAN artikel | 8718281931426 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Roedesystemen |
| Productsoort | Eindsteun |
| Type | 86.6936.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | - |
| Hart hoogte | 50 mm |
| Roede maat | 25,4 mm |
| Rozet diameter | 45 mm |