Wallebroek 70.2424.55 sleutelrozet Oud Model messing gepolijst ongelakt W0270.2424.55
Artikelnummer: A25003716
- Sleutelrozet Oud Model
- Wallebroek
- 70.2424.55
- W0270.2424.55
- 8718281012439
Vanaf 1
€ 26,01 per paar
1,37 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Sleutelrozet Oud Model
- Merk Wallebroek
- Type 70.2424.55
- Model Oud model
- W0270.2424.55
- 8718281012439
- Wordt geleverd inclusief bevestigingsmiddelen
- Materiaal: messing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0270.2424.55 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0270242455 |
| EAN artikel | 8718281012439 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Sleutelrozetten |
| Productsoort | Sleutelrozet |
| Type | 70.2424.55 |
| Eenheid | Paar |
| Model | Oud model |
| Afwerking | Gepolijst ongelakt |
| Schild dikte | 5 mm |
| Hartmaat | 38 mm |
| Rozet afmeting | 48 mm |