Wallebroek 70.2410.56 sleutelrozet Kasteel 70 mm ijzer zwart W7270.2410.56
Artikelnummer: A25003723
- Sleutelrozet BB Oud Duits zwart
- Wallebroek
- 70.2410.56
- W7270.2410.56
- 8718281066067
Vanaf 1
€ 29,48 per paar
1,55 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Sleutelrozet BB Oud Duits zwart
- Merk Wallebroek
- Type 70.2410.56
- Model Oud Duits
- W7270.2410.56
- 8718281066067
- Materiaal: ijzer
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W7270.2410.56 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W7270241056 |
| EAN artikel | 8718281066067 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Sleutelrozetten |
| Productsoort | Sleutelrozet |
| Type | 70.2410.56 |
| Eenheid | Paar |
| Model | Oud Duits |
| Uitvoering | BB |
| Afwerking | Zwart |
| Schild dikte | 5 mm |
| Hartmaat | 38 mm |
| Rozet afmeting | 70 mm |
| Rozet afmeting 2 | 70 mm |