Wallebroek 70.2406.60 krukrozet Hamburg ijzer zwart W7270.2406.60
Artikelnummer: A25003619
- Krukrozet Oxford zwart
- Wallebroek
- 70.2406.60
- W7270.2406.60
- 8718281065954
Vanaf 1
€ 17,46 per paar
0,92 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Krukrozet Oxford zwart
- Merk Wallebroek
- Type 70.2406.60
- Model Oxford
- W7270.2406.60
- 8718281065954
- Wordt geleverd inclusief bevestigingsmiddelen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W7270.2406.60 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W7270240660 |
| EAN artikel | 8718281065954 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Krukrozetten |
| Productsoort | Krukrozet |
| Type | 70.2406.60 |
| Eenheid | Paar |
| Model | Oxford |
| Materiaal | IJzer |
| Krukgat | 18 mm |
| Afwerking | Zwart |
| Rozet diameter | 51 mm |
| Schild dikte | 5 mm |
| Hartmaat | 38 mm |