Wallebroek 00.4318.90 deurgreep Jugendstil messing gepolijst PVD W0300.4318.90
Artikelnummer: A25003096
- Deurgreep Jugendstil gepolijst PVD
- Wallebroek
- 00.4318.90
- W0300.4318.90
- 8032586176925
Vanaf 1
€ 306,19 per stuk
16,12 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Deurgreep Jugendstil gepolijst PVD
- Merk Wallebroek
- Type 00.4318.90
- Model Jugendstil
- W0300.4318.90
- 8032586176925
- Materiaal: messing
- Afwerking: gepolijst PVD
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W0300.4318.90 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W0300431890 |
| EAN artikel | 8032586176925 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Deurgrepen |
| Productsoort | Deurgreep |
| Type | 00.4318.90 |
| Eenheid | Stuk |
| Model | Jugendstil |
| Totale hoogte | 85 mm |
| Dikte | 35 mm |
| Rozet diameter | 53 mm |
| Lengte uitwendig | 187 mm |
| Rozet afmeting | 15 mm |