Wallebroek 00.2465.04 kortschild Quattro messing glans nikkel SL56 W1100.2465.04
Artikelnummer: A25003778
- Kortschild Quattro
- Wallebroek
- 00.2465.04
- W1100.2465.04
- 8718281021554
Vanaf 1
€ 28,25 per paar
1,49 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Kortschild Quattro
- Merk Wallebroek
- Type 00.2465.04
- Model Quattro
- W1100.2465.04
- 8718281021554
- Vrij en bezet stift dient apart besteld te worden
- Materiaal: messing
- Afwerking: glans nikkel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | W1100.2465.04 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | W1100246504 |
| EAN artikel | 8718281021554 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | - |
| Leverancier | Wallebroek |
| EAN leverancier | 8718281950007 |
| Merk | Wallebroek |
| Productgroep | Kortschilden |
| Productsoort | Kortschild |
| Type | 00.2465.04 |
| Eenheid | Paar |
| Model | Quattro |
| Krukgat | 18 mm |
| Hartafstand | SL 56 mm |
| Schild dikte | 8 mm |
| Hartmaat | 152 mm |
| Schild lengte | 171 mm |
| Schild breedte | 38 mm |