VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk - A50001786 - afbeelding 1
VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk - A50001786 - afbeelding 2

VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk 491.00200.0401

Artikelnummer: A50001786

  • Verlengkoker PP
  • VVKplus
  • Type 285
  • 491.00200.0401
  • 8712547400305

Vanaf 1 € 8,05 per stuk 5,95 € off -42,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Verlengkoker PP

  • Merk VVKplus

  • Type 285

  • 491.00200.0401

  • 8712547400305

  • Deze verlengkoker kan de lengte van een Vloerventilatiekoker VVK Plus verlengen tot 700 mm

  • Deze verlengkoker kan ook op het uitstroomgedeelte worden geschoven, wanneer verlenging noodzakelijk is

  • Het inlaatrooster is zodanig geconstrueerd dat het niet uitmaakt hoe deze wordt geplaatst

  • De lamelvorm zorgt ervoor dat regendruppels of afstromend water niet de koker in kan stromen

  • Toepassing: Verlengstuk voor Vloerventilatiekoker VVK Plus

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: PP

  • VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk 491.00200.0401 kopen?

  • Vloerventilatiekoker verlengstuk en meer Vloer-gevelventilatie en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 491.00200.0401
Alternatief artikelnummer leverancier 491002000401
EAN artikel 8712547400305
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10295859
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk VVKplus
Productclassificatie Bouwproducten - Ventilatie - Vloer-gevelventilatie - Vloerventilatiekoker verlengstuk
Productgroep Verlengkokers
Productsoort Verlengkoker PP
Type 285
Minimum besteleenheid 1 stuk
Verpakking 1 doos 96 stuks
Verpakt per 100 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling PP

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1