VDL overschuifflens PVC-U 140 mm DN125 grijs type A 7002880
Artikelnummer: A51060292
- VDL overschuifflens
- VDL
- Type A
- 7002880
- 4019305460637
Vanaf 1
€ 22,20 per stuk
2,47 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- VDL overschuifflens
- Merk VDL
- Type A
- 7002880
- 4019305460637
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 7002880 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7002880 |
| EAN artikel | 4019305460637 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10736600 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | VDL |
| Productgroep | Overschuifflens |
| Productsoort | VDL overschuifflens |
| Type | A |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Maat | 140 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Maat 1 | 140 mm |
| Steekmaat | 210 mm |
| Binnen diameter | 167 mm |
| DN | 125 |