Utensil Legno FM375L/R PC72 deurkruk gatdeel op schild 245x35 mm PC72 links-rechtswijzend roest TH7037570242
Artikelnummer: A21007229
- Deurkruk op schild roest
- Utensil Legno
- Type FM375L/R PC72
- TH7037570242
Vanaf 1
€ 73,18 per stuk
3,85 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurkruk op schild roest
-
Merk Utensil Legno
-
Type FM375L/R PC72
-
TH7037570242
-
Roest in haar mooiste vorm!
-
De finish is op een volledig natuurlijke manier bereikt op smeedstaal
-
Deze deurkruk op schild is bekleed met een sterke, in de oven gebakken beschermlaag
-
Finish: Roest
-
Kleur: Bruin
-
Materiaal: Smeedstaal
-
Lifestyle: Landelijk
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH7037570242 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH7037570242 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Utensil Legno |
| Collectie | Utensil Legno |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild smeedijzer |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild roest |
| Type | FM375L/R PC72 |
| Alternatief type | FM375LRPC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Eenheid | Stuk |
| Finish | Roest |
| Lifestyle | Landelijk |
| Geveerd | Nee |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Links-rechtswijzend | Beide |