Tricoflex slang PVC 30 mm x 39,0 mm 8 bar geel 50 m 0501032
Artikelnummer: A51057440
- Tricoflex PVC slang met polyester inlage
- Tricoflex
- 0501032
- 4019305510325
Vanaf 50
€ 717,77 per 50 meter
3,59 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Tricoflex PVC slang met polyester inlage
- Merk Tricoflex
- 0501032
- 4019305510325
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0501032 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 501032 |
| EAN artikel | 4019305510325 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10233709 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Tricoflex |
| Productgroep | Slang |
| Productsoort | Tricoflex PVC slang met polyester inlage |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Maat | 30x39,0 mm |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 30 mm |
| Maximale temperatuur | 60 graden C |
| Handelslengte | 50 m |
| Werkdruk | 8 bar |
| Buitendiameter | 39,0 mm |
| Binnen diameter | 30 mm |