Tricoflex slang PVC 15 mm x 21,0 mm 10 bar geel 50 m 0501015
Artikelnummer: A51057432
- Tricoflex PVC slang met polyester inlage
- Tricoflex
- 0501015
- 4019305131988
Vanaf 50
€ 198,44 per 50 meter
0,99 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Tricoflex PVC slang met polyester inlage
- Merk Tricoflex
- 0501015
- 4019305131988
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0501015 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 501015 |
| EAN artikel | 4019305131988 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10233715 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Tricoflex |
| Productgroep | Slang |
| Productsoort | Tricoflex PVC slang met polyester inlage |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Maat | 15x21,0 mm |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 15 mm |
| Maximale temperatuur | 60 graden C |
| Handelslengte | 50 m |
| Werkdruk | 10 bar |
| Buitendiameter | 21,0 mm |
| Binnen diameter | 15 mm |