Torsino slang PVC 30 mm 6 bar geel 25 m 0500385
Artikelnummer: A51057587
- Torsino PVC slang met NTS tricot versterking
- Torsino
- 0500385
- 4019305129640
Neem contact met ons op voor de actuele prijs.
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Torsino PVC slang met NTS tricot versterking
-
Merk Torsino
-
0500385
-
4019305129640
-
Dit is de waterslang die door de speciale gebreide inlage een ingebouwde weerstand tegen dichtknikken heeft 4 lagen NTS Trevira Hoechst inlagen
-
Non Toxic
-
Cadmium en Barium vrij
-
UV bestendig
-
Geen algenaangroei
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0500385 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 500385 |
| EAN artikel | 4019305129640 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10233609 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Torsino |
| Productgroep | Slang |
| Productsoort | Torsino PVC slang met NTS tricot versterking |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 meter |
| Maat | 30 mm |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 30 mm |
| Maximale temperatuur | 60 graden C |
| Handelslengte | 25 m |
| Werkdruk | 6 bar |
| Binnen diameter | 30 mm |