Talen Tools elastische riem kniebeschermer 320 mm 10 stuks RBP104000120
Artikelnummer: A20500183
- Elastische band
- Talen Tools
- Type RBP104000120
- RBP104000120
- 8713331012520
Vanaf 1
€ 26,64 per stuk
2,96 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Elastische band
-
Merk Talen Tools
-
Type RBP104000120
-
RBP104000120
-
8713331012520
-
Elastische band geschikt voor kniebeschermers
-
Reserve onderdeel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | RBP104000120 |
| EAN artikel | 8713331012520 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Bouw |
| Productsoort | Elastische band |
| Type | RBP104000120 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Breedte | 19 mm |
| Lengte | 313 mm |
| Gewicht | 19 g |
| Diepte | 2 mm |