Systec ladesysteem voor 4 stalen koffers 400x400x300 mm 8960.60.90100
Artikelnummer: A51407067
- Systec ladesysteem voor koffer 13-vaks
- Systec
- Type 8960.60.90100
- 8960.60.90100
- 8712811732576
Vanaf 1
€ 140,33 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Systec ladesysteem voor koffer 13-vaks
-
Merk Systec
-
Type 8960.60.90100
-
8960.60.90100
-
8712811732576
-
SYSTEC Ladesysteem
-
Voor deze assortimentskoffers is een handig ladesysteem leverbaar waar 4 koffers in op te bergen zijn
-
Deze lades zijn te vergrendelen met een slot
-
Handig voor inbouwen in de bus of het inrichten van uw werkplaats!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8960.60.90100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 89606090100 |
| EAN artikel | 8712811732576 |
| Intrastat CBS code | 39231090 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Systec |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Opbergmaterialen - Assortimentsdozen - Assortimentsdoos leeg metaal |
| Productgroep | Assortimenten |
| Productsoort | Systec ladesysteem voor koffer 13-vaks |
| Type | 8960.60.90100 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud | 1 stuks |
| Verpakking | Assortimentskoffer |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof-staal |
| Hoogte | 400 mm |
| Diepte | 300 mm |