Stanley maatlat 500x19 mm 1-35-536
Artikelnummer: A51020264
- Maatlat 500x19 mm
- Stanley
- Type 1-35-536
- 1-35-536
- 3253561355363
Vanaf 2
€ 18,87 per 2 stuks
2,00 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Stanley Black and Decker Build. Connect. Protect.
Beschrijving
-
Maatlat 500x19 mm
-
Merk Stanley
-
Type 1-35-536
-
1-35-536
-
3253561355363
-
Ingenieur's maatlat, roestvrij staal met fotografisch geëtste maatstreepjes
-
Maatstreepjes van 1 mm op voorkant en 0,5 mm op achterkant
-
Niet-reflecterend oppervlak maakt lezen gemakkelijk
-
Nauwkeurigheid: klasse II
-
Breedte: 13
-
Dikte: 0.5
-
Op kaart: -
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1-35-536 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 135536 |
| EAN artikel | 3253561355363 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10132941 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Stanley Works |
| EAN leverancier | 4399901292093 |
| Merk | Stanley |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Aftekengereedschappen - Maatlatten - Maatlat |
| Productgroep | Maatlatten |
| Productsoort | Maatlat 500x19 mm |
| Type | 1-35-536 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Lengte | 0.5 m |
| Lengte 2 | 50 cm |
| Lengte 3 | 19x0,45 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Verpakking (hoeveelheid) | 5 |