Speedfit buis Dowlex 22 mm x 2.0 mm glad 8 bar wit 50 m DVGW-KIWA-WRAS 0700581
Artikelnummer: A51057272
- Speedfit buis
- Speedfit
- 0700581
- 4019305156332
Vanaf 50
€ 534,34 per 50 meter
2,67 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Speedfit buis
- Merk Speedfit
- 0700581
- 4019305156332
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0700581 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 700581 |
| EAN artikel | 4019305156332 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10528509 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Speedfit |
| Productgroep | Buis |
| Productsoort | Speedfit buis |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Maat | 22 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Dowlex |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 22 mm |
| Handelslengte | 50 m |
| Keurmerk | KIWA-WRAS |
| Werkdruk | 8 bar |
| Wand | 2.0 mm |