Serie 7400 Kraftform instelbare momentschroevendraaier 7440 VDE 0,3-1,2 Nm
Artikelnummer: A227402678
- Momentschroevendraaier
- Wera
- Type 7400 Kraftform VDE
- 05074752001
- 4013288179111
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel
Beschrijving
-
Momentschroevendraaier
-
Merk Wera
-
Type 7400 Kraftform VDE
-
05074752001
-
4013288179111
-
Serie 7400 Kraftform instelbare Momentschroevendraaier (0,3-3,5 Nm)
-
Instelbare Kraftform VDE draaimomenthandhouder
-
Met instelbaar draaimoment van 0,3-1,2 Nm
-
Duidelijk hoor- en voelbaar doorratelen bij bereiken van het ingestelde draaimoment
-
Voor Kraftform Kompakt VDE-klingen
-
Razendsnel wisselen van de wisselklingen
-
Draaimoment-VDE-handhouder voor veilig werken tot 1000 V
-
Met instelbaar draaimoment van 0,3 - 1,2 Nm
-
Duidelijk hoor- en voelbaar doorratelen bij bereiken van het ingestelde draaimoment
-
Onbegrensd handmatig losdraaimoment
-
Voor Kraftform Kompakt VDE-klingen: Het handgreep/wisselkling-systeem maakt snel verwisselen van de kling mogelijk en is dan ook veelzijdig inzetbaar
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 05074752001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5074752001 |
| EAN artikel | 4013288179111 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10631291 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Wera Werkzeuge |
| EAN leverancier | 4013288000002 |
| Merk | Wera |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Momentgereedschappen - Momentschroevendraaiers - Momentschroevendraaier |
| Productgroep | Kraftform Kompakt VDE |
| Productsoort | Momentschroevendraaier |
| Type | 7400 Kraftform VDE |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Opnamegrootte | 9 mm mm |
| Lengte momentsleutel | 192 mm |
| Artikelnummer | 7440 VDE |
| Lengte momentsleutel (in inch) | 7.9/16 inch |
| Schaalverdeling | 0,05 Nm |
| Schaalverdeling meetbereik | 0,3-1,2 Nm |