SecuCare rugleuning voor Quattro douchezitje en douche stoel - A50750292 - afbeelding 1
SecuCare rugleuning voor Quattro douchezitje en douche stoel - A50750292 - afbeelding 2
SecuCare rugleuning voor Quattro douchezitje en douche stoel - A50750292 - afbeelding 3

SecuCare rugleuning voor Quattro douchezitje en douche stoel 8045.001.01

Artikelnummer: A50750292

  • Rugleuning
  • SecuCare
  • Type Douche
  • 8045.001.01
  • 8714199507081

van 1 € 73,74 per stuk 8,19 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 2 tot 5 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Rugleuning

  • Merk SecuCare

  • Type Douche

  • 8045.001.01

  • 8714199507081

  • Veiligheid en comfort gaan samen in een serie douchezitjes en wandbeugels voor in de douche

  • Maakt zittend douchen mogelijk

  • Verhoogd het zitcomfort

  • Onzichtbare bevestiging

  • Onderhoudsvrij kunststof

  • Eenvoudig te reinigen

  • Rugleuning te gebruiken in combinatie met douchezitjes

  • Materiaal rugleuning: Polypropyleen

  • Materiaal bevestigingsbeugel: RVS

  • Dragers: Aluminium gecoat

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

  • Voldoet aan richtlijn: EN ISO 14971

  • Richtlijn medische hulpmiddelen: 93/42/EEG

  • Garantie: 2 jaar

  • Bevestigingsgaten hebben een diameter van 8 mm

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8045.001.01
Alternatief artikelnummer leverancier 804500101
EAN artikel 8714199507081
Intrastat CBS code 7615200000
Artikel ID N10540829
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuCare
Productgroep Zorg en veiligheid
Productsoort Rugleuning
Type Douche
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit
Lengte 385 mm
Breedte 210 mm
Gewicht 1,0065 kg

Leverancier

Secu Products - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1