Rotec 773 natuursteenboor blauw nat diameter 51x50 mm 1/2 inch 5 segmenten 773.0510
Artikelnummer: A50910137
- Natuursteenboor nat 1/2 inch
- Rotec
- Type 773
- 773.0510
- 8717832137317
Vanaf 1
€ 127,33 per stuk
54,57 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Natuursteenboor nat 1/2 inch
-
Merk Rotec
-
Type 773
-
773.0510
-
8717832137317
-
Uitvoering: Voor gebruik met waterkoeling
-
Overige lengtes op aanvraag
-
Toepassing: Speciaal ontwikkeld voor het boren in natuursteen, graniet, tegels, dekbeton, etc.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 773.0510 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7730510 |
| EAN artikel | 8717832137317 |
| Intrastat CBS code | 82075010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Rotec Tools |
| EAN leverancier | 8717832000000 |
| Merk | Rotec |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Diamantboren - Diamantboor watergekoeld |
| Productgroep | Natuursteenboren nat 1/2 inch |
| Productsoort | Natuursteenboor nat 1/2 inch |
| Type | 773 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Diameter | 51 mm |
| Boordiepte | 50 mm |
| Segmenten | 5 |
| Segment DxH | 26x2,5x8 mm |