Rotec 705 diamantzaagblad Alligator 7 diameter 125x2,4x30,0 mm 705.1255
Artikelnummer: A50909665
- Diamantschijf
- Rotec
- Type 705
- 705.1255
- 8717832008938
Vanaf 1
€ 37,44 per stuk
16,04 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Diamantschijf
-
Merk Rotec
-
Type 705
-
705.1255
-
8717832008938
-
Diamantschijf ALLIGATOR
-
Uitvoering: Krachtige turbo segmenten
-
Toepassing: Natuur- en kunststeen, gewapend beton, gipsplaten, keramiek, bouwmaterialen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 705.1255 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7051255 |
| EAN artikel | 8717832008938 |
| Intrastat CBS code | 68042100 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Rotec Tools |
| EAN leverancier | 8717832000000 |
| Merk | Rotec |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Zaagbladen - Diamant zaagbladen - Diamant zaagblad nat en droog |
| Productgroep | Diamantschijven |
| Productsoort | Diamantschijf |
| Type | 705 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Diameter | 125 mm |
| Asgat | 30,0 mm |
| Segment hoogte | 10 mm |
| Segment dikte | 2,4 mm |