Rotec 704 diamantzaagblad Viper 7 Turbo Fine Cut diameter 300x2,0x25,4 mm 704.3004
Artikelnummer: A50909657
- Diamantschijf
- Rotec
- Type 704
- 704.3004
- 8717832052795
Vanaf 1
€ 182,63 per stuk
87,93 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Diamantschijf
-
Merk Rotec
-
Type 704
-
704.3004
-
8717832052795
-
Diamantschijf TURBO FINE CUT
-
Uitvoering: Droog en Nat te gebruiken
-
Superdun voor extra fijne en zuivere zaagsnede, weinig stof ontwikkeling
-
Toepassing: Natuur- en kunststeen, hoogwaardig keramiek, dakpannen, beton, bouwmaterialen.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 704.3004 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7043004 |
| EAN artikel | 8717832052795 |
| Intrastat CBS code | 68042100 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Rotec Tools |
| EAN leverancier | 8717832000000 |
| Merk | Rotec |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Zaagbladen - Diamant zaagbladen - Diamant zaagblad nat en droog |
| Productgroep | Diamantschijven |
| Productsoort | Diamantschijf |
| Type | 704 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Diameter | 300 mm |
| Asgat | 25,4 mm |
| Segment hoogte | 7 mm |
| Segment dikte | 2,0 mm |