Rotec 552 band-lintzaag universeel 2925x27x0,90 mm 3/4 TPI 552.27.2925B
Artikelnummer: A50908601
- Type 552
- 552.27.2925B
Vanaf 1
-25%
Incl. 21,00% BTW
Type 552
552.27.2925B
Uitvoering: Rotec M41 Bi-metaal lintzaag, 8 % Cobalt, met variabele vertanding.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 552.27.2925B |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 552272925B |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Lengte | 2925 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Dikte | 0.9 mm |