Rotec 545 uitwerpstift diameter 7,98x90 mm 545.0051
Artikelnummer: A50908300
- Uitwerpstift 40 mm
- Rotec
- Type 545
- 545.0051
- 8717832098991
Vanaf 1
€ 7,70 per stuk
1,36 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Uitwerpstift 40 mm
-
Merk Rotec
-
Type 545
-
545.0051
-
8717832098991
-
Geschikt voor
-
HM kernboren, type '546' (diameters diameter 18-65 mm) met een maximale boordiepte van 40 mm.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 545.0051 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5450051 |
| EAN artikel | 8717832098991 |
| Intrastat CBS code | 84679900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Rotec Tools |
| EAN leverancier | 8717832000000 |
| Merk | Rotec |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Kernboren - Kernboor toebehoren |
| Productgroep | Kernboor uitwerpstiften |
| Productsoort | Uitwerpstift 40 mm |
| Type | 545 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Afmetingen | Diameter 7,98x90 mm |
| Bereik (mm) | Diameter 18-65 mm |
| Boordiepte | 40 mm |