Rotec 182 HSS handruimer DIN 206B 10,0 mm H7 182.1000
Artikelnummer: A50902806
- HSS-G handruimer H7
- Rotec
- Type 182
- 182.1000
- 8717832031042
Vanaf 1
€ 23,93 per stuk
12,89 € off
-35%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
HSS-G handruimer H7
-
Merk Rotec
-
Type 182
-
182.1000
-
8717832031042
-
Uitvoering: HSS Handruimer DIN 206B met cilindrische schacht met vierkant DIN 10, 7 graden linkse spiraalgroeven, rechtssnijdend, lange konische aansnijding, tolerantie H7
-
Toepassing: Voor het ruimen van enkele gaten en reparatie-werkzaamheden in staal, gietijzer, kunststof etc
-
Niet geschikt voor blinde gaten
-
DIN: DIN 206-B
-
Schacht: Cilindrisch
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 182.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1821000 |
| EAN artikel | 8717832031042 |
| Intrastat CBS code | 82076030 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Rotec Tools |
| EAN leverancier | 8717832000000 |
| Merk | Rotec |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Ruimers - Handruimers - Handruimer |
| Productgroep | HSS-G handruimers |
| Productsoort | HSS-G handruimer H7 |
| Type | 182 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Diameter | 10,0 mm |
| Totaallengte | 133 mm |
| Spiraallengte | 66 mm |
| Vierkant | 8 mm |