REX Y-Cutter betonboor SDS Max 20x320 mm 4952031
Artikelnummer: A40840346
- Boor beton
- REX Premium Tools
- Type Y-cutter
- 4952031
- 8711798295142
Vanaf 1
€ 63,30 per stuk
37,98 € off
-37,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Boor beton
-
Merk REX Premium Tools
-
Type Y-cutter
-
4952031
-
8711798295142
-
De REX Y-cutter is ideaal voor het boren van gaten met een grote diameter
-
De boor heeft een hardmetalen kop en een hoge standtijd
-
Door de Y-vormige kop voert de Y-cutter het boormeel snel af
-
Dit leidt tot minder slijtage en zorgt ervoor dat de boor ook in de zwaarste omstandigheden de hoogste indringsnelheid behoudt
-
Door de unieke vorm en de hardmetalen snijvlakken heb je minder vibratie en is de boor bestand tegen herhaaldelijk boren op wapening
-
Kopvorm: 3 snijvlakken
-
Opname machinezijde: SDS Max
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4952031 |
| EAN artikel | 8711798295142 |
| Intrastat CBS code | 82075030 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | REX Premium Tools |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Betonboren - Betonboor SDS Max |
| Productgroep | Betonboren |
| Productsoort | Boor beton |
| Type | Y-cutter |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Boor diameter | 20 mm |
| Lengte | 320 mm |
| Boordiepte | 200 mm |
| Verpakking | Stuk |