QZ 896 bit dop 5/16 inch x 50 mm staal - A50001897 - afbeelding 1
QZ 896 bit dop 5/16 inch x 50 mm staal - A50001897 - afbeelding 2
QZ 896 bit dop 5/16 inch x 50 mm staal - A50001897 - afbeelding 3

QZ 896 bit dop 5/16 inch x 50 mm staal 896.51650.0013

Artikelnummer: A50001897

  • Bit dop staal QZ
  • QZ
  • Type 896
  • 896.51650.0013
  • 8712543639068

Vanaf 25 € 136,77 per 25 stuks 5,47 € off -50% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bit dop staal QZ

  • Merk QZ

  • Type 896

  • 896.51650.0013

  • 8712543639068

  • QZ Dopbits zijn bedoeld om eenvoudig zeskantige bevestigingsproducten aan te draaien

  • Toepassing: Het indraaien van bevestigingsmiddelen met zeskant aansluitingen

  • Verpakking: zakje

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal

  • QZ 896 bit dop 5/16 inch x 50 mm staal 896.51650.0013 kopen?

  • Dopbit en meer Bits en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 896.51650.0013
Alternatief artikelnummer leverancier 896516500013
EAN artikel 8712543639068
Intrastat CBS code 8207903000
Artikel ID N10519531
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Bits - Bit - Dopbit
Productgroep Bits dop
Productsoort Bit dop staal QZ
Type 896
Minimum besteleenheid 25 stuks
L 50 mm
Verpakking Zakje
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal
Aansluiting HEX 1/4 inch
Aandrijving 5/16 inch
Verpakt per 25 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1