QZ 871 spanhuls anti klit 8.0x70 mm staal gehard verzinkt - A50001155 - afbeelding 1
QZ 871 spanhuls anti klit 8.0x70 mm staal gehard verzinkt - A50001155 - afbeelding 2
QZ 871 spanhuls anti klit 8.0x70 mm staal gehard verzinkt - A50001155 - afbeelding 3

QZ 871 spanhuls anti klit 8.0x70 mm staal gehard verzinkt 871.80070.1020

Artikelnummer: A50001155

  • Spanhuls anti klit staal gehard verzinkt QZ
  • QZ
  • Type 871
  • 871.80070.1020
  • 8712543629687

Vanaf 100 € 23,06 per 100 stuks 0,21 € off -47,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Spanhuls anti klit staal gehard verzinkt QZ

  • Merk QZ

  • Type 871

  • 871.80070.1020

  • 8712543629687

  • QZ spanhulzen zijn voorzien van speciale anti-klit lippen, om te voorkomen dat de spanhulzen in elkaar klitten

  • Ze maken een snelle montage mogelijk, middels doorsteekmontage

  • QZ Spanhulzen worden met een hamer in een boorgat geslagen waarbij het boorgat iets smaller moet zijn dan de diameter van de spanhuls

  • QZ Spanhulzen zijn een universeel bevestigingsmiddel in de bouw

  • Ze worden veel gebruikt om bijvoorbeeld klampen, rachels en regelwerk op beton te bevestigen

  • Spanhulzen worden ook wel expresnagels genoemd

  • QZ spanhulzen zijn van absolute topkwaliteit en worden door de professional geprezen om hun sterkte

  • QZ spanhulzen hebben de juiste hardheid die zo belangrijk is om langdurig en vast te bevestigen

  • QZ spanhulzen zijn verkrijgbaar in vele afmetingen, zodat voor elke klus de juiste spanhuls gebruikt kan worden

  • Toepassing: Het bevestigen van klampen, rachels, latten of regelwerk op beton

  • Voor binnen gebruik

  • Zakje met label en barcode, in stevige overdozen

  • Gehard

  • Verzinkt

  • Snelle montage

  • Met gepatenteerde anti-klit lippen tegen klitten

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard verzinkt

  • QZ 871 spanhuls anti klit 8.0x70 mm staal gehard verzinkt 871.80070.1020 kopen?

  • Spanhuls verzinkt en meer Spanhulzen en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 871.80070.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 871800701020
EAN artikel 8712543629687
Intrastat CBS code 7317008000
Artikel ID N10552255
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Spanhulzen - Spanhuls verzinkt
Productgroep Spanhulzen anti klit
Productsoort Spanhuls anti klit staal gehard verzinkt QZ
Type 871
Minimum besteleenheid 100 stuks
D 8.0 mm
L 70 mm
Verpakking Doos
Verpakt per 100 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard verzinkt
Aantal per overdoos 1000 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien6