QZ 845 zelfborende schroef zeskant DIN 7504K USA 6.3x32 mm SW 3/8 inch staal gehard verzinkt - A50000116 - afbeelding 1
QZ 845 zelfborende schroef zeskant DIN 7504K USA 6.3x32 mm SW 3/8 inch staal gehard verzinkt - A50000116 - afbeelding 2
QZ 845 zelfborende schroef zeskant DIN 7504K USA 6.3x32 mm SW 3/8 inch staal gehard verzinkt - A50000116 - afbeelding 3

QZ 845 zelfborende schroef zeskant DIN 7504K USA 6.3x32 mm SW 3/8 inch staal gehard verzinkt 845.63032.1022

Artikelnummer: A50000116

  • Zelfborende schroef zeskant staal gehard verzinkt DIN 7504K USA QZ
  • QZ
  • Type 845
  • 845.63032.1022
  • 8712543637316

Vanaf 200 € 16,52 per 200 stuks 0,07 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Zelfborende schroef zeskant staal gehard verzinkt DIN 7504K USA QZ

  • Merk QZ

  • Type 845

  • 845.63032.1022

  • 8712543637316

  • QZ Zelfborende schroeven zeskante kop (DIN 7504K USA) hebben een zeskant kop met kraag die aan de onderzijde is voorzien van ribbels (enkel dia 3.5 en 4.2mm)

  • De ribbels onder de zeskante kop zorgen ervoor dat de schroef zich vastzet op de beplating

  • De schroeven zijn geschikt om dun plaatmateriaal te verbinden zonder voor te boren

  • Deze schroeven worden gebruikt voor een strakke aansluiting van overlappende naden

  • Daarnaast is deze schroef uitermate geschikt voor montage van zetwerk en plaatwerk

  • De schroeven in deze artikelgroep hebben boorpunt nummer 3, waarmee zij geschikt zijn voor materiaaldikte 4.0-5.0 mm

  • Met uw schroefmachine boort u de schroef snel en eenvoudig dwars door het plaatmateriaal

  • Boren, draadsnijden en inschroeven in 1 bewerking, zodoende kost het u aanzienlijk minder tijd en moeite

  • Deze schroeven zijn verzinkt en hebben een uitwendige zeskante kopvorm

  • Hierdoor is de schroef stevig aan te draaien met een zeskante sleutel

  • QZ Zelfborende schroeven zijn genormeerd volgens de Duitse Industrie Norm (DIN) en zijn van zeer hoge kwaliteit

  • QZ Zelfborende schroeven Zeskante kop zijn verkrijgbaar in een USA lijn (sleutelaansluiting in inches) en een Europese lijn (sleutelaansluiting in millimeters)

  • Toepassing: Verbinden van dunne metalen plaatmaterialen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • DIN 7504K USA

  • Verpakking: doos

  • DIN nummer: DIN 7504K USA

  • Kopvorm: zeskant

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard verzinkt

  • QZ 845 zelfborende schroef zeskant DIN 7504K USA 6.3x32 mm SW 3/8 inch staal gehard verzinkt 845.63032.1022 kopen?

  • Schroef zelfborend zeskantkop in inches DIN 7504K verzinkt en meer Schroeven zelfborend en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 845.63032.1022
Alternatief artikelnummer leverancier 845630321022
EAN artikel 8712543637316
Intrastat CBS code 7318149990
Artikel ID N10520199
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelfborend - Schroef zelfborend zeskantkop in inches DIN 7504K verzinkt
Productgroep Zelfborende schroeven zeskant
Productsoort Zelfborende schroef zeskant staal gehard verzinkt DIN 7504K USA QZ
Type 845
Minimum besteleenheid 200 stuks
D 6.3 mm
L 32 mm
Verpakking Doos
DIN nummer DIN 7504K USA
Kopvorm Zeskant
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard verzinkt
Aandrijving Sleutelwijdte SW 3/8
Verpakt per 200 stuks
Aantal per overdoos 2000 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1