QZ 836 bandschroef zelfborend trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50002050 - afbeelding 1
QZ 836 bandschroef zelfborend trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50002050 - afbeelding 2
QZ 836 bandschroef zelfborend trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50002050 - afbeelding 3

QZ 836 bandschroef zelfborend trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs 836.35035.1430

Artikelnummer: A50002050

  • Bandschroef zelfborend trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ
  • QZ
  • Type 836
  • 836.35035.1430
  • 8712543083908

Vanaf 1000 € 32,30 per 1000 stuks 0,03 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bandschroef zelfborend trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ

  • Merk QZ

  • Type 836

  • 836.35035.1430

  • 8712543083908

  • Onze zelfborende bandschroeven met trompetkop boren zichzelf gemakkelijk en snel door hout, metaal en andere materialen

  • De trompetkop zorgt voor een uitstekende grip en voorkomt dat de schroef wegglijdt, waardoor een sterke en duurzame verbinding ontstaat

  • Dit is vooral handig bij het werken met materialen zoals hout of gipsplaat

  • Je bereikt met deze schroef een verzonken afwerking, zodat het vervolgens kan worden afgedekt met vulmiddel of een afdekplaat, waardoor een glad en gelijkmatig oppervlak ontstaat

  • Voor onze zelfborende bandschroeven heb je een speciale bandschroevenmachine nodig

  • Het proces is moeiteloos door de zelfborende punt en vereist minder fysieke inspanning

  • Onze zelfborende bandschroeven met trompetkop worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn ontworpen om langdurige prestaties te leveren

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard gefosfateerd

  • QZ 836 bandschroef zelfborend trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs 836.35035.1430 kopen?

  • Snelbouwschroef zelfborend op band verzonken kop gefosfateerd en meer Snelbouwschroeven op band en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 836.35035.1430
Alternatief artikelnummer leverancier 836350351430
EAN artikel 8712543083908
Intrastat CBS code 7318149990
Artikel ID N11105500
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Snelbouwschroeven op band - Snelbouwschroef zelfborend op band verzonken kop gefosfateerd
Productgroep Bandschroeven zelfborend trompetkop
Productsoort Bandschroef zelfborend trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ
Type 836
Minimum besteleenheid 1000 stuks
D 3.5 mm
L 35 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Trompetkop
Aandrijving Phillips PH 2
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard gefosfateerd
Verpakt per 1000 stuks
Aantal per overdoos 8000 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1