QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart - A50001957 - afbeelding 1
QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart - A50001957 - afbeelding 2
QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart - A50001957 - afbeelding 3
QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart - A50001957 - afbeelding 4
QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart - A50001957 - afbeelding 5
QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart - A50001957 - afbeelding 6

QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 831.35055.1430

Artikelnummer: A50001957

  • Snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd zwart QZ
  • QZ
  • Type 831
  • 831.35055.1430
  • 8712543655273

Vanaf 1000 € 31,04 per 1000 stuks 0,03 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd zwart QZ

  • Merk QZ

  • Type 831

  • 831.35055.1430

  • 8712543655273

  • Metal Stud (U-, H- of C-)profielen vormen de basis voor scheidingswanden en plafonds

  • Voor het bevestigen van gipsplaten tegen deze profielen is de QZ gipsplaatschroef de enige juiste oplossing

  • De gipsplaatschroef, ook wel snelbouwschroef genaamd, is een zwart gefosfateerde schroef die voorzien is van een trompetkop om beschadiging van de gipsplaat te voorkomen

  • Deze gipsplaat schroef is voorzien van een fijne draad waardoor deze geschikt is voor bevestiging van de gipsplaat op de metal stud profielen

  • De vlijmscherpe en harde punt van QZ gipsschroeven prikt moeiteloos door het dunne metalen profiel, tot een dikte van 0.8 mm

  • Voor het indraaien van deze schroeven wordt een Phillips bit numer 2 (PH-2) gebruikt

  • QZ snelbouwschroeven zijn verkrijgbaar in zwart gefosfateerde uitvoering

  • De gefosfateerde schroef kan uitstekend worden afgewerkt met een wandafwerking product zoals stuc of latex muurverf, en is corrosiebestendig

  • Het assortiment QZ snelbouwschroeven is zeer uitgebreid

  • Zo is de schroef te koop in lengtes tot wel 150 mm lang

  • De langere afmetingen worden gebruikt om de ruimte tussen de gipsplaat en profiel (spouw) te overbruggen als hiertussen isolatiemateriaal wordt geplaatst

  • Toepassing: Montage van gipsplaten op metal stud

  • Voor binnen gebruik

  • Verpakking: doos

  • Kopvorm: trompetkop

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard gefosfateerd

  • QZ 831 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x55 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 831.35055.1430 kopen?

  • Snelbouwschroef gefosfateerd en meer Snelbouwschroeven en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 831.35055.1430
Alternatief artikelnummer leverancier 831350551430
EAN artikel 8712543655273
Intrastat CBS code 7318155890
Artikel ID N11136065
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Snelbouwschroeven - Snelbouwschroef gefosfateerd
Productgroep Snelbouwschroeven fijne draad type S trompetkop
Productsoort Snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd zwart QZ
Type 831
Minimum besteleenheid 1000 stuks
D 3.5 mm
L 55 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Trompetkop
Verpakt per 1000 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard gefosfateerd
Aandrijving Phillips PH 2
Aantal per overdoos 6000 stuks
Fosfaatkleur Zwart

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2