QX 886 binddraad geplastificeerd 100 m x 2.0 mm ijzer verzinkt 886.14100.1001
Artikelnummer: A50001810
- Binddraad bundel geplastificeerd ijzer verzinkt QX
- QX
- Type 886
- 886.14100.1001
- 886141001001
Vanaf 1
€ 11,14 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo GebuVolco fasteners to the point
Beschrijving
-
Binddraad bundel geplastificeerd ijzer verzinkt QX
-
Merk QX
-
Type 886
-
886.14100.1001
-
886141001001
-
Doosje met barcode, in stevige overdozen
-
Iedere bundel is voorzien van EAN code
-
Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer verzinkt
-
Binddraad geplastificeerd
-
Tie wire plastfied
-
Bindedraht plastifiziert
-
Fil de fer plastifié
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 886.14100.1001 |
| Alternatief artikellnummer leverancier | 886141001001 |
| EAN artikel | 8712543604721 |
| Intrastat CBS code | 7217902000 |
| Artikel ID | N10863071 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | GebuVolco |
| EAN leverancier | 8712547000000 |
| Merk | QX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Draadmaterialen - IJzerdraad - IJzerdraad hard - IJzerdraad geplastificeerd |
| Productgroep | Binddraad bundel geplastificeerd |
| Productsoort | Binddraad bundel geplastificeerd ijzer verzinkt QX |
| Type | 886 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| d | 2.0 mm |
| Lengte | 100 m |
| Verpakking | Rol 6 inch |
| Gewicht | 1250 g |